DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

DSC_0459
maj 2013r.

"W zdrowym ciele zdrowy duch" to kolejna edycja spotkań edukacyjno sportowych. Impreza została zorganizowana przez stowarzyszenie "Społeczna Pomoc - Stowarzyszenie Dom" której prezesem jest Pan Leszek Chruściński. Realizacja tego przedsięwzięcia zgodna jest z programem zadania "Organizacja czasu wolnego, jako forma profilaktyki dla wszystkich grup wiekowych- mieszkańcy gminy Łomianki". 

Rozpoczęliśmy tę niezwykle miłą i atrakcyjną integrację rozgrywkami sportowymi. 6 drużyn rozegrało Turniej Towarzyski w Piłce Nożnej. Po czym drużyny wzięły udział w konkursie kulinarnym, quizach wiedzy, zabawach i grach zespołowych. Regeneracja sił i miłe rozmowy - to już wspólny obiad po którym przyszedł czas na część oficjalną z udziałem zaproszonych Gości, rozdaniem dyplomów i gatulacjami. Na zakończenie wystapili młodzi, utalentowani chłopcy z Domu Kultury w Łomiankach. To "Trio Gitarowe" pod kierunkiem Janusza Śliwczaka w składzie: Tymon Marcinowicz - harmonijka, Kuba Magenot - gitara klasyczna.

Cóż dodać... promujmy aktywnośc fizyczną i prozdrowotne zachowania nie tylko wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną, lecz wszędzie:) Zdrowia życzymy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

zdjęcia Marek Górecki, Marcin Król, tekst Małgorzata Oszczyk

 

powrót


Created by Arisco