DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

karty walentynkowe od telepolska 012
luty 2014r.

Walentynki to nie tylko Kapeluszowy Bal Karnawałowy, to także inne miłe wydarzenia... W dniu Świętego Walentego przybył do nas Listonosz z wielką torbą, jak u listonosza bywa... Były też Panie z przepastnymi torbami słodkich prezentów:) A wszystko to niespodzianka nad niespodziankami zorganizowana przez pracowników Firmy Telepolska. Nawet nasze wróble nic o tym nie ćwierkały... i radość tym większa:)

Walentynkowy Listonosz wręczał imienne walentynkowe kartki... ręcznie zaadresowane, zaklejone koperty, w środku moc życzeń serdecznych z rymowankami i czerwonymi serduszkami, z roześmianymi amorkami i podobnymi ulotnymi "fanaberiami". Był przyjacielski uśmiech i serdeczny uścisk dłoni i było... wielkie Serce!

To wydarzenie na długo pozostanie w sercach obdarowanych a spojrzenia błyszczących oczu, niezwykle rozświetlonych radością, były podziękowaniem od osób szczególnie mocno obciążonych niepełnosprawnością, gdzie bez użycia słów... wszystko zostało powiedziane... Dziękujemy za serce, nie tylko w Walentynki, dziękujemy za cały trud i wciąż nowe, miłe spotkania.

 

zdjęcia Urszula Pluta, opracowanie Małgorzata Oszczyk

powrót


Created by Arisco