DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

DSC04573

październik 2014r.

 Wydarzenie nazwane zostało konkursem... ale myli się ten, kto myśli, że chodzi tylko o obrazy... choć to było również fascynujące - trzy kategorie: kolaż, rysunek i malarstwo -wielkie wyzwanie w temacie "Wyprawa po zdrowie"! Prace zgłoszone do rywalizacji o tytuł najlepszej - wszystkie! zachwycające! Jury musiało podjąć bardzo trudną decyzję wyróżniając artystów.

A tymczasem... konkurs był też okazją do miłego spotkania z przyjaciółmi z innych placówek i poznania nowych osób. Zabawa była wyśmienita, zaś niespodzianki były z najwyższej półki. Między innymi mieliśmy wielką przyjemność gościć aktorkę teatru Precedens, Panią Ewę Sadowską z mistrzowską interpretacją polskich poetów. Występ był tak żywiołowy i energetyczny, iż wyzwolił falę pytań o kolejne spotkanie:)

No a potem przyszedł czas na występ uczestników z pracowni Teatralno-Muzycznej WTZ... to, proszę Państwa, trzeba było po prostu zobaczyć:) Fantastyczni, utalentowani, zaabsorbowani bez reszty rekwizytami własnoręcznie wykonanymi... cudownie Radośni... nasi wspaniali Podopieczni.

Dodać należy, że były jeszcze wszelkiej maści i rasy konkursy plastyczne. Bardzo ciekawe same w sobie i bardzo ciekawe przyniosły rezultaty, których "strzępki" można dostrzec na zdjęciach relacjonujących wydarzenie.

Ech, najlepiej jak przytoczę (zupełnie nieskromnie) nie starzejące się:  "chapeau bass" !  

Oby tak dalej wszystko szło:))  

 

zdjęcia i opracowanie Małgorzata Oszczyk
powrót


Created by Arisco