DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

Kopiuj  z P1011133
marzec 2015r.

"Pożegnanie Zimy" to zaledwie wymówka dla tego wydarzenia...

Doroczne zabawy związane z podtrzymywaniem tradycji, integracja, trening sprawności ekonomicznych... to też było:) ale nade wszystko odbyło się kolejne, nadzwyczaj serdeczne spotkanie z naszymi Przyjaciółmi i Gospodarzami gościnnej Stajni Lider w Kępie Kiełpińskiej, Państwem Skarbek.  Atmosfera tych spotkań jest fantastycznym doświadczeniem i zachwyca od lat. Oglądając zdjęcia można dostrzec jak wielką radość sprawia naszym mieszkańcom obcowanie ze zwierzętami, korzystanie z ogrodowych akcesoriów i podjadanie kiełbaski prosto z ogniska. Warto podkreślić, że świadome pławienie się w atmosferze radosnego, pełnego empatii i przemiłych rozmów spotkania jest tu niemal namacalne. Osoby z tzw. trudnym charakterkiem tutaj przeistaczają się w aniołów. Każdorazowo zjawisko to wzbudza podziw personelu i wyzwala olbrzymie pokłady dobrej energii przypieczętowane salwami śmiechu. 

Tu wszystkim się po prostu "chce"... a to zjawisko rzadkie:) Na domiar wszystkiego... zdarzają się także fantastyczne przygody, jak w tym roku, gdy uciekł nam autobus... A wtedy... przydarzyła się dodatkowa atrakcja:)  Pan Skarbek odwiózł nas turystycznymi wozami do Sadowej, pod eskortą Straży Miejskiej! za co bardzo dziękujemy i nie będziemy udawać, iż czujemy skruchę za spóźnialstwo.

 

Każdorazowo organizatorem spotkań w Stajni Lider jest Pan Krzysztof Skarbek z Rodziną a koordynatorem współpracy i pomysłodawcą tematycznych imprez jest Pani Anna Persona-Niesłuchowska. 

 

zdjęcia Anna Persona-Niesłuchowska, tekst M.O.

powrót


Created by Arisco