DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

DSC_0063
lipiec 2015r.

Finałowy Turniej Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI Cup ... och, już sam udział jest zaszczytem!  Trenując pod kierunkiem instruktorów, Pana Piotra Urbańskiego i Marka Góreckiego odnieśliśmy wielki sukces zajmując IV miejsce. Wrażenia niesamowite, radości co niemiara lecz wszystkim szkoda było, że tuż obok podium.... ale cóż, za rok nowa szansa! 

A jak było? -wyśmienicie:)
Zostaliśmy zakwaterowani w Domu Akademickim po czym wzięliśmy udział w uroczystym otwarciu Turnieju w Amfiteatrze Muzeum Etnograficznego. Była parada uczestników, były występy zaproszonych zespołów tanecznych, muzycznych oraz pokazy iluzjonistów. Po zakończonych pokazach zostaliśmy zaproszeni na seans w Centrum Popularyzacji Kosmosu "Planetarium" i potem jeszcze, na lody:) 

Drugiego dnia, zupełnie jak nasza kadra narodowa, w jednakowych strojach sportowych pojechaliśmy (podstawionym dla nas) autokarem na stadion. Rozegraliśmy trzy mecze zaś wieczorem zostaliśmy zaproszeni do fortu. Tu zaś, czekały przyjemności na wieczorku integracyjnym, kolejny poczęstunek i mnóstwo konkursów z nagrodami. A trzeciego dnia... kolejne niezłe mecze rozegraliśmy:) jeden mecz zremisowany a w drugim odnieśliśmy wysokie zwycięstwo zajmując ostatecznie czwarte miejsce.
Wszyscy w doskonałych humorach wróciliśmy do Sadowej, gdzie miło było odbierać gratulacje i opowiadać wrażenia. Fajnie było i tyle:)

zdjęcia: Piotr Urbański , Marek Górecki, opracowanie M.O.  
powrót


Created by Arisco