DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

DSC09584
luty 2017r.

 

Lata 70. w Polsce, powszechnie nazywane „epoką Gierka”. Powstały w tym czasie kultowe filmy i seriale – m.in. „Czterdziestolatek”, „Alternatywy 4” czy „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”. Ale, ale jest to niezaprzeczalna era disco. Odblaskowe i nietuzinkowe połączenia kolorów, buty na platformach, poliester i muzyka, która była równie barwna jak jej odbiorcy i wykonawcy. Od połowy lat siedemdziesiątych muzyka disco stawała się coraz bardziej popularna. Muzyka disco opanowała niemal cały świat! W Polsce królowały zespoły Kombi, Maanam, ale niekwestionowaną gwiazdą tego okresu był w Polsce zespół Perfect. Tworzyły w tedy także inne zespoły, które przetrwały do dzisiaj, są to: Budka Suflera, Bajm czy Republika. Na świecie dała się poznać m.in. ABBA.

 

W DPS w Sadowej, cofnęliśmy się na chwile w czasie do kolorowych lat 70. Odbył się Bal o zacnym tytule „Szalone Lata Siedemdziesiąte”! Licznie przybyli zaproszeni goście m.in. ŚDS w Sadowej, WTZ w Sadowej, DPS Czubinie, DPS Łubiec, DPS Bramki oraz DPS Brwinów, których bardzo gorąco powitaliśmy.

 

Konferansjerka zaprosiła wszystkich do udziału w szalonej zabawie, przerywanej od czasu do czasu, występami artystycznymi i wspaniale zorganizowanymi konkursami z nagrodami w postaci słodkich upominków. Podczas zabawy tanecznej, nabraliśmy sił spożywając przepyszny posiłek, przygotowany przez cudowny zespół kucharek z DPS w Sadowej. Ciekawym akcentem naszego balu, był wybór Króla i Królowej balu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem!! Jurorzy jednogłośnie wybrali Królową uczestniczkę ŚDS w Sadowa oraz Króla z DPS w Brwinowie.

 

Szczęście tego dnia nas nie opuszczało, ponieważ był to też dzień, znany wszystkim łasuchom, a mianowicie „Tłusty Czwartek”. Jak nakazuje tradycja, a tradycji nie należy się sprzeciwiać, mogliśmy skosztować smakowitych paczków i faworków. Na zakończenie, po tak wyczerpującej rozpuście, zatańczyliśmy grupowego twista.

 

Wszyscy, bawili się doskonale !!!!!! :D Szkoda, że karnawał już się kończy… :( Mamy nadzieje, że następna okazja do wspólnej zabawy będzie już nie długo.

 

 

KHM

powrót


Created by Arisco