DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

IMG_1394
marzec 2017r.

Zaczyna pojawiać się tradycja obchodzenia „Dnia Mężczyzny” 10 marca. W tym dniu w polskim Kościele katolickim obchodzone jest nieoficjalne, wspomnienie 40 Świętych Męczenników z Sebasty.

 

Dzień Mężczyzn to święto, nie tak popularne jak Dzień Kobiet, jednak to dobra okazja, by złożyć znajomym panom życzenia, czy wręczyć drobny upominek. Nawet najskromniejszy prezent na pewno sprawi im radość.


W DPS, nasi mężczyźni byli bardzo dumni i podekscytowani swoim świętem! Przygotowana z tej okazji niespodzianka, odniosła ogromny sukces i zadowolenie!

 

Cała uroczystość miała miejsce w jadalni. Zebrała się liczna grupa zainteresowanych osób, nie tylko mężczyzn, a konkursy przygotowane z tej okazji przez Opiekunki, okazały się strzałem w dziesiątkę.

 

Uczestnicy musieli stworzyć wizerunek idealnego mężczyzny, z koszyczka były losowane wady i zalety, trzeba było odpowiednio je dopasować. Kolejne zadanie to siadanie na krzesłach, kto nie zdążył odpadał z gry. Pan Tadeusz okazał się, zwycięzca w tej konkurencji!

 

Najgłośniejszą zabawą był konkurs „Jaka to melodia”, co się działo na Sali, jest nie do opisania. Wszyscy razem śpiewali i pomagali! Myślę, że niektórych, miało prawo boleć gardło ;) Ciekawą zabawą było zgadywanie smaków, każdy z zamkniętymi oczami odgadywał podawane smaki. Wszystkie odpowiedzi jakie padły były prawidłowe! Brawo i smacznego!

 

Wszyscy chętni, „Pociągiem po Europie” i tanecznym krokiem, pełni uśmiechu, zwiedzili cały kontynent. Byli we Francji, gdzie musieli odtańczyć kaczy taniec, następna była Hiszpania z przebojem hiszpańskiego duetu Los Del Río – macarena, oraz gorąca Grecja i słynny taniec Sirtaki, czyli taniec Zorba :D

 

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i drobnymi upominkami dla Naszych kochanych Panów!!!!

 

 

 

KHM

powrót


Created by Arisco