DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

z1
maj 2017r.

    W terminie 17-31 maja uczestniczyliśmy w turnusie rekreacyjno-wypoczynkowym do Zakopanego. Podczas całego pobytu dopisywała Nam ładna, słoneczna pogoda.
    Wiele czasu spędziliśmy na spacerach i zwiedzaniu. Zobaczyliśmy dużo ciekawych miejsc. Spacerowaliśmy uroczymi Krupówkami, odwiedziliśmy Słowację, gdzie podziwialiśmy piękną panoramę z widokiem m.in. na Wysokie Tatry, jezioro Strebskie Pleso i znaną skocznię Mamucią. Uczestnicy wyjazdu wzięli również udział w prawdziwej biesiadzie góralskiej, podczas której podróżowali wozami po Dolinie Kościeliskiej oraz smażyli kiełbaski przy ognisku. Całość imprezy dopełniły charakterystyczne dźwięki muzyki kapeli góralskiej.
    W Kuźnicach, które były jednym ze zwiedzanych miejsc przez Naszą grupę, mieliśmy okazję zobaczyć, jak powstaję popularny ser góralski-oscypek.
    Ten dwutygodniowy turnus niewątpliwie dostarczył Naszym podopiecznym wiele pozytywnych wrażeń. Pozwolił oderwać się od codzienności. Wzajemna integracja, inne niż zazwyczaj spędzenie czasu na długi czas poprawiło nastroje.
    Nie łatwo było pożegnać góry i wracać do domu, Wszyscy czekają na kolejne wyjazdy, a my życzymy im, by te marzenia niebawem się spełniły.
    Pozostało wiele wspomnień ukazanych na poniższych zdjęciach.
powrót


Created by Arisco