DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

w13
czerwiec 2017r.

    W dniu 20 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w IX Bramkowskim Spotkaniu Integracyjnym Wianki pt. "Magiczny Świat Szklanego Ekranu". Gospodarzami imprezy było Krajowe Stowarzyszenie "Przyłącz się do Nas" oraz Dom Pomocy Społecznej im. Ks. Kardynała Józefa Glempa w Bramkach. Uczestniczyło w niej 29 placówek z województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego oraz podkarpackiego.
    Na okoliczność tegorocznego hasła imprezy goście przybyli w strojach znanych postaci filmowych, co nawiązywało to głównej puenty spotkania, czyli Gali Oskarowej. Nasi reprezentanci wystąpili w strojach Flipa i Flapa, Strażnika Teksasu, Maski, Zorro oraz Maryny z Janosika.
    Oprócz ciekawej inscenizacji mogliśmy wziąć udział w zajęciach warsztatowych, dzięki którym poczuliśmy się jak w telewizji. Były warsztaty z charakteryzacji, wizażu, przygotowywania strojów oraz zajęcia zainspirowane współczesnymi programami telewizyjnymi m.in. tj. : Masterchef, Familiada, Idol, Taniec z Gwiazdami oraz Agent.
    Po zabawie rozdano Oskary, upominki oraz plakaty z autografami znanych polskich aktorów. Gościem specjalnym był p. Jerzy Janeczek-aktor filmowy i teatralny.
    Na zakończenie mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Bramek przedstawili swój pokaz filmowy. Parodiowali znane postacie telewizyjne. Prezentacja była świetna! Galę zakończył tradycyjnie, jak co roku rozśpiewany, barwny korowód, którym udaliśmy się puszczać wianki na wodzie, które sami przygotowaliśmy.
    Spotkanie zakończyła impreza taneczna przy muzyce na żywo z licznymi grami i konkursami.
   
Dziękujemy za zaproszenie! 
powrót


Created by Arisco