DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

1a
wrzesień 2017r.

    W dniu 13 września po raz dziewiąty mieliśmy przyjemność gościć osoby niepełnosprawne z zaprzyjaźnionych placówek podczas Rajdu Rowerowego i Pieszego "Kampinoskie Bezdroża". Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie "Społeczna Pomoc Stowarzyszenie-Dom" oraz Dom Pomocy Społecznej w Sadowej. Uczestniczyło w niej ok. 220 osób. Spotkanie rozpoczęła wspólna rozgrzewka przy muzyce, którą poprowadził instruktor jogi.

    Rajd Rowerowy przebiegał przez szlak zielony do Palmir, następnie szlakiem żółtym do Mogilnego Mostka, kończąc się szlakiem czerwonym. Rajd Pieszy prowadził drogą leśną-szlakiem czerwonym do Kamienia Zboińskiego, gdzie w czasie odpoczynku przeprowadzony został quiz przyrodniczy. W trakcie całej imprezy goście na terenie ogrodu, korzystali z dostępnych atrakcji m.in. tj. przejażdżka gokartem czy ścianka do robienia zdjęć z wizerunkiem łosia na rowerze.

    Po powrocie ze szlaków zaproszeni goście mieli możliwość obejrzeć inscenizację przygotowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Sadowej oraz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Sadowa. Uczestnicy spotkania otrzymali upominki i dyplomy. Całe spotkanie zakończyła wspólna zabawa taneczna.
powrót


Created by Arisco