DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

DSCF3105
październik 2017r.

    W terminie 9-12 października podopieczni Domu Pomocy Społecznej z Sadowej wraz z członkami Terapii Zajęciowej uczestniczyli w kolejnej wycieczce. Tym razem w region Kaszub oraz Trójmiasta. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymborku, gdzie była okazja by zobaczyć  najdłuższą deskę świata, dom do góry nogami oraz prześledzić drogi polskich zesłańców. Następnie przyszedł czas na Trójmiasto. W Gdyni uczestnicy wyjazdu podziwiali statek-muzeum o nazwie Dar Pomorza oraz Oceanarium-zachwycające swą morską fauną i florą. W Sopocie spacerowali po molo, zaś w Gdańsku zwiedzali Muzeum II Wojny Światowej i Teatr Szekspirowski.
    W drodze powrotnej do domu zatrzymali się w Toruniu, gdzie w Żywym Muzeum Piernika mogli wypiec słynne i smaczne toruńskie specjały pod okiem Mistrza Piernikarskiego.
    Pomimo jesiennej aury i zmiennej pogody wszystkim dopisywały dobre nastroje. Na zdjęciach widać uśmiechnięte twarze, co jest dowodem na to, że wycieczka była bardzo udana, nie było czasu na nudę. Te trzy dni zapewne na długo pozostaną w pamięci, a Nasi podopieczni niewątpliwie liczą i oczekują na kolejne wyjazdy.

powrót


Created by Arisco