DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Aktualności

P1014270
luty 2018r.

    Karnawał to czas znany na całym świecie. Wielu zapewne nasuwają się skojarzenia i obrazy hucznych zabaw, parad ulicznych w niecodziennych, barwnych strojach. W polskiej tradycji świętowany jest tzw. "tłusty czwartek" jako jeden z dni kończących okres karnawału.
    W Naszym Domu w tym dniu został zorganizowany huczny bal, na który licznie przybyli zaproszeni goście z Bramek, Łubca, Czubina i Brwinowa.
    "Aloha Party"-pod takim hasłem odbyła się tegoroczna impreza-tym razem w rytmach hawajskich. Uczestnicy przebrani w stroje zgodne z tematyką zabawy zaprezentowali występy artystyczne. Grupa mieszkańców z Naszego Domu pod kierownictwem p. Mateusza zagrała na bębnach djembe, co wprawiło wszystkich w dobre nastroje i zachęciło do wspólnej zabawy. Atrakcją były różne konkursy, m.in. na najciekawsze stroje. Zwycięzcy otrzymali korony i zostali mianowani na królów i królowe balu. Wszędzie dostrzec można było kolorowe balony, wstęgi, korale. Głośna muzyka, wspólne tańce i śpiewy-to wszystko sprawiało, że impreza przebiegała w atmosferze radości. Była doskonałą okazją do świętowania, wzajemnej integracji i ciekawego spędzenia czasu. 
    Wedle tradycji "tłustego czwartku" nie zabrakło pączków, faworków i wielu innych przysmaków. Liczymy na to, że wszystkim się podobało, a "zabawa hawajska" Aloha Party stanie się zachętą do aktywnego udziału w podobnych imprezach.
powrót


Created by Arisco