DPS Sadowa

O nas Kontakt
DPS Sadowa

Praca

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Sadowej
ul. Jagodowa 2, 05-092 Łomianki zatrudni na umowę o pracę
O P I E K U N Ó W

Najważniejsze zadania :

1.    Opieka nad powierzoną grupą mieszkańców, w zakresie organizowania usług
       opiekuńczych i wspomagających.
2.    Wspieranie mieszkańców Domu w zakresie realizacji ich indywidualnych potrzeb.
3.    Pomoc i towarzyszenie mieszkańcom w różnych czynnościach życia codziennego.
4.    Współdziałanie z personelem pielęgniarsko – opiekuńczym.

Wymagania:
Ukończona szkoła średnia lub dyplom w zawodzie np.: opiekun medyczny,  opiekun w domu pomocy społecznej lub asystent osoby niepełnosprawnej.

Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie oraz posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

e-mail: a.dunianazar@sadowa.dps.pl

lub dostarczenie osobiście:

DPS Sadowa
ul. Jagodowa 2,
05-092 Łomianki,
tel. 22 751 36 39.

Do CV należy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych".

autor informacji: Leszek Chruściński
data wytworzenia: 2016.12.21
opublikował: Klaudia Haron-Mikołajewicz
data publikacji: 2016.12.21
zmodyfikował: Agnieszka Kubalska
ostatnia modyfikacja: 2018.11.28

Created by Arisco